Majida Cosmetics Türkiye

Biz Kimiz

2010 yılından beri kozmetik ve güzellik sektöründe yer almaktayız.
2014 yılında uluslararası şirketimizi kurduk.
8 yıl farklı profesyonel firmalar ile 5 yıldır profesyonel üretici olan Majida Cosmetics'in ürünlerini kullanıyor ve satıyoruz.
İtalya menşeli profesyonel ojeler hema'dan arındırılmış, kokusuz, alerji riski en düşük kalıcı oje markası. Ürün avrupa kalite standartları ve güvenlik sertifikaları ile güvenilir bir markadır. Vergi levhası bulunan kayıtlı firmamız ve bayilerimiz dışında satın alınan ürünlerden sorumlu değiliz. Her zaman kendi sattığımız ürünlerin arkasında duruyoruz. 7 yıldır sektörde tanıyanlar ve arama motorlarında bulunmayan şikayetlerimiz ile gurur duyuyor ve markamızı yakından tanımak isterseniz websitemizde ki blog bölümünde tüm bilgilere erişebilir veya bizimle iletişim kısmından iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel kullanım içindir.
Majida Cosmetics'in Tek yetkili Türkiye distribütörüyüz.
+ 17 ülkenin distribütörüyüz.
İyi alışverişler güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Hema Free Nedir? Neden bundan sonra hema free kalıcı ojelerini kullanmalıyız?
“Hema Free” Kalıcı ojeler, alerjik cilt reaksiyonları riskini azaltması nedeniyle Kalıcı oje formüllerinin geleceğidir. İngiliz Dermatologlar Birliği’ne (BOD) göre HEMA, tırnak ürünleri ve kozmetik ürünlerinde 1 numaralı alerjen üründür. Majida Hema Free kalıcı ojeler, Majida base, Majida Top sizlerle. 11 Free ile zararlı 11 madde ürün içeriğinden arındırılmıştır. Bu teknoloji ile alerjen miktarı minimum düzeye inmiştir. Mükemmel ve profesyonel tırnak modelleme için yüksek kaliteli malzemelerle yüksek kaliteli tırnak tasarım ürünleri anlamına gelir.
En iyi ürünleri , en iyi fiyata size sunmaya gayret ediyoruz. Ürün kalitemiz ortada, biz arkasındayız, kendi almadığımız ve kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz.
Yüksek ürün kalitesi ve uygun fiyatlar mutlak bir zorunluluktur . Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. İster yeni başlayan ister profesyonel olun, zirveye giden yolda size eşlik etmekten mutluluk duyarız.
Sadık N.B

138 renk ve sürekli yeni renkler eklenecek,
Bizim ürünlerimiz; 138 renk oje,
17 Baz Kaplama,
10 Üst Kat,
Akrilik 20,
5 Akrilikjel
24 Fırça,
Tırnak eti çıkarıcı,
Astar Asitsiz,
antifungal,
Tırnak Formu,
Aseton ve Temizleyici.

 

Base SHINE

(TUTORIAL) Manicure