108 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

AKRİJEL CLEAR – 50 ML

1.450,00
 AKRİJEL CLEAR – 50 ML Akrilik sistemin sağlamlığını ve dayanıklılığını, jelin çok yönlülüğü ve esnekliği ile birleştiren tırnak onarımı için hibrit bir üründür. Damlama yapmaz, fırça ile şekillendirmesi kolaydır. Ürünün herhangi bir düzensizlik olmadan kolay modellenmesi için fırçayı Cleaner Majida ile nemlendirmenizi öneririz.

AKRİJEL NUDE – 50 ML

1.450,00
AKRİJEL NUDE – 50 ML Akrilik sistemin sağlamlığını ve dayanıklılığını, jelin çok yönlülüğü ve esnekliği ile birleştiren tırnak onarımı için hibrit bir üründür. Damlama yapmaz, fırça ile şekillendirmesi kolaydır. Ürünün herhangi bir düzensizlik olmadan kolay modellenmesi için fırçayı Cleaner Majida ile nemlendirmenizi öneririz.

AKRİJEL SOFT MİLK – 50ML

1.450,00
AKRİJEL SOFT MİLK – 50ML Akrilik sistemin sağlamlığını ve dayanıklılığını, jelin çok yönlülüğü ve esnekliği ile birleştiren tırnak onarımı için hibrit bir üründür. Damlama yapmaz, fırça ile şekillendirmesi kolaydır. Ürünün herhangi bir düzensizlik olmadan kolay modellenmesi için fırçayı Cleaner Majida ile nemlendirmenizi öneririz.

AKRİJEL СOVER – 50 ML

1.450,00
AKRİJEL СOVER – 50 ML Akrilik sistemin sağlamlığını ve dayanıklılığını, jelin çok yönlülüğü ve esnekliği ile birleştiren tırnak onarımı için hibrit bir üründür. Damlama yapmaz, fırça ile şekillendirmesi kolaydır. Ürünün herhangi bir düzensizlik olmadan kolay modellenmesi için fırçayı Cleaner Majida ile nemlendirmenizi öneririz.

ANTİFUNGAL 10 ML – Antifungal

359,00
Nail Prep’ten sonra veya tek başına uygulanacak antifungal solüsyon. El ve ayak tırnakları gibi koruyucu yöntem ve onikolizise maruz kalan

BABY BOOMER VITAMINS BASE 15 ML

779,00
BABY BOOMER VITAMINS BASE 15 ML Semi-permanent and soak off base enriched with vitamin E and B5, viscose and self-leveling, ideal for classic or reinforced semi-permanent and extensions up to 0,5cm. Before applying the product we recommend to correctly clean and prepare the nail plate using Nail Prep and Primer Acid Free. Removable with electric file, file or Majida Remover (acetone for professional use). For best results it is recommended to degrease before applying the color.

BAF BLOCK 120 – Majida

99,00
BAF BLOCK 120 – Majida Akrilik veya jel sistemi ile doğal tırnaklar ve rekonstrüksiyon için profesyonel suya dayanıklı. Mükemmel dirençli

BAF Tırnak Törpü 120/180

99,00
BAF Tırnak Törpü 120/180 Akrilik veya jel sistemi ile doğal tırnaklar ve rekonstrüksiyon için profesyonel suya dayanıklı törpü. Mükemmel dirençli