Majida Kalıcı Oje

Tırnaklara Kalp Nasıl Çizilir? Ücretsiz Manikür Eğitimleri

Instagram akışınızda çok fazla tırnak sanatı göreceğinizden emin olabilirsiniz. “Kalp” aşkın sembolüdür ve çok basit bir şekildir. Ancak bir manikür uzmanı değilseniz, basit bir kalp çizmek biraz zor olabilir.

Merak etmeyin, doğru aletler ve oje ile hayallerinizdeki kalp şeklindeki tırnakları kolayca oluşturabilirsiniz. Elbette bu beceriyi kendi başınıza öğrenmenize gerek yok çünkü tırnaklara nasıl kalp çizileceğine dair detaylı bir rehber hazırladım.

Bu ipuçları ve püf noktaları ile çok kısa sürede tırnaklarınıza kolayca güzel kalpler çizebilirsiniz. Daha pürüzsüz oje uygulaması için şeffaf baz kat seçelim ana renk olarak kalp için açık gölge veya koyu siyah kullanmanızı öneririm.

Kırmızı kalp şeklinde oje, pembe oje ya da diğer renkleri de tercih edebilirsiniz. Renk seçiminde belirli kurallar yoktur.

Delme aleti/klip.

Tel fırça.

Geniş bant.

portakal çubukları. Üst katman için top katman kullanılır.

Oje çıkarıcı Ciltteki fazla tırnak rengini çıkarmak için gerekenler: Kolay çıkarılması için

pamuklu çubuk.

Profesyonel İpucu : Sıvı lateks yerine sıvı yapıştırıcı kullanabilirsiniz. tırnağın çevresine kalın bir sıvı yapıştırıcı tabakası uygulayın. Manikür bittiğinde sonunda kurumaya eğilimlidirler. Daha sonra temiz bir manikür için kurumuş yapıştırıcıyı çıkarın.

Sevdiğiniz birinin tırnaklarını boyamak için, aynısını yapmanıza yardımcı olacak en iyi beş yöntemin bir listesini derledim.

Tırnaklara kalp çizmek, noktalama işaretleriniz olduğunda çok faydalıdır. İşte bir nokta aracıyla tırnaklarınıza kalp çizmek için adım adım bir kılavuz.

Adım 1: Tırnaklarınızı hazırlayın. Tırnaklarınızın maniküre hazır olduğundan emin olacağınız yer burasıdır. Tırnaklarınızda eski oje varsa, önce onu çıkarın. Gerekirse tırnakları oje ile kaplayın. Son olarak, tırnaklarınızı bir taban kat ile bitirin.

Adım 2: Numaralandırma aracıyla noktaları çizin.

Bir noktalama aracı alın ve kırmızı oje ile tırnaklarınıza üç nokta çizin. İki nokta bir arada ve üçüncü nokta iki noktanın altında (kalp yapısını oluşturan) olmalıdır.

Adım – 3: Noktaları birleştirin. Şimdi şeklin kalp gibi görünmesi için üç noktayı fırçayla birleştirin. Noktalar arasındaki boşlukları aynı fırça ile doldurun. İşte mükemmel bir küçük kalp şekli.

Kürdan ile tırnağa kalp şekli nasıl çizilir?

Dikkatli olursanız kürdanı fırça olarak bile kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Adım 1: Bir baz kat uygulayın ve tırnaklarınızı iyice kurulayın.

Adım 2: Bir kürdanı kırmızı ojeye (veya istediğiniz başka bir renge) batırın.

Adım 3: Kürdan ile üç nokta çizin. Birlikte iki nokta ve hemen altında bir nokta. Aksi takdirde, sadece bir kürdan ile bir kalp çizebilirsiniz.

Adım 4: Dış şekli aynı kürdan ile doldurun. Tatlı kalbin hazır.

Bantla tırnaklara kalp şekli nasıl çizilir?

Bu, tırnaklarınızda kalp şekli oluşturmanın çok hızlı ve kolay bir yoludur. Yapışkan bantla tırnaklara nasıl kolayca kalp çizebileceğimizi görelim.

Adım 1: Bir taban kat uygulayarak tırnaklarınızı hazırlayın.

Adım 2: Bir tırnak sanat şeridi alın ve bir kalbi kesin. Ayrıca kalp şeklinde bir deliği olan bir kalbi de kesebilirsiniz.

Adım 3: Bandı dikkatlice tırnağa yerleştirin.

Adım 4: Tırnaklarınızı en sevdiğiniz renkle doğal bir şekilde boyayın.

Adım 5: Bandı nazikçe soyun ve mükemmel kalbiniz tam orada olsun.

Klipsli Tırnaklara Kalp Nasıl Çizilir?

Kalp Nail Art yapmanın başka bir hızlı ve kolay yoludur. Özellikle numaralandırma aracına alternatif arayanlar için daha eğlenceli. Metal klipslerle tırnaklarınızda hızlı bir şekilde kalp şekli oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Tırnaklara kalp şekilleri nasıl çizilir

Adım 1: Taban katını uygulayın ve tırnakları hazırlayın.

Adım 2: Metal klipsin ucunu ojeye batırın.

Adım 3: tırnak üzerine üç nokta çizmek için ilk yöntemi uygulayın.

Adım 4 : Şimdi noktaları birleştirin ve kalan kısmı bir fırçayla doldurun. İşte sizin güzel aşk sembolünüz.

Kalp çizmek için herhangi bir aletiniz veya herhangi bir şeyiniz yoksa bu yöntem tam size göre. Aynı zamanda en hızlı yol olabilir.

Adım 1: Bir taban kat uygulayarak tırnaklarınızı iyice hazırlayın.

Adım 2: Fırçayı ojeye batırın.

Adım 3: İşin bozulmasını önlemek için fazla boyayı çıkardığınızdan emin olun.

Adım 4: tırnağın ucuna kalp şeklinde iki çizgi çizin.

Adım 5: Hataları ve yumuşak kenarları düzeltmek için aynı fırçayı kullanın. İşte kalp şeklinde tatlı bir fransız bahşişi.

Profesyonel ipucu : Tırnak etlerini ve fazla ojeyi çıkarmak için kulak tıkaçlarını oje çıkarıcıya batırın. Kaldırmak istediğiniz boyaya uygulayın. Bu sayede şaheserinizi bozmadan parçaları toplayabilirsiniz.

İşte tırnaklara nasıl kalp çizileceğine dair basit bir rehber. Bu basit adımlarla zahmetsizce narin ve güzel bir kalbe sahip olabilirsiniz. En iyi yanı, sürecin gerçekten tadını çıkaracak olmanızdır. Bazı görevlerin gözlerimizi yaşarttığını ve çok fazla mücadele getirdiğini biliyorum. Pekala, size bu yöntemlerin bu görevlerin bir parçası olmadığını söylemekten memnuniyet duyuyorum.

Tırnaklarınızı boyamak eğlenceli bir aktivite olmalı. Zaten evinizde bu basit tasarımlar varken maniküre başvurmanıza gerek yok. O halde aletlerinizi hazırlayın ve sevgilinizi tırnaklarınıza çizin.

Protez tırnak, manikür malzemeleri, kalıcı oje, jel ve akrijel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir