Majida Kalıcı Oje

Kalıcı Oje 1 Ay Tırknakta Kalır Mı?

Kalıcı Oje 1 Ay Tırknakta Kalır Mı?
Tüm kadınlar cilt veya saç kadar mükemmel manikürlü tırnakları sergilemeyi sever. Sorun şu ki, ne kadar sevimli olursak olalım, onları her zaman iyi durumda tutmamız çok zor. Bu konuda bize yardımcı olması için size manikür dünyasındaki harika bir yeniliği sunuyoruz: uzun süre kalıcı oje. .
Kuşkusuz, tırnaklara sürülebilen oje, manikür için gerekenden daha hızlı soluyor ve onları kusursuz bırakıyor.

Neyse ki, bugün tırnaklarınızın bakımını ve görünümünü kolaylaştıracak iyi bir çözümümüz var: uzun ömürlü oje.

Tırnaklarınızı kalıcı emaye ile nasıl boyayacağınız konusunda endişeleriniz varsa , sürecin her zamankiyle aynı olduğunu bilmelisiniz: manikür, fondöten ve güçlendirici ajan uygulaması ve ilk mine geçişi ve son olarak kuruduğunda, Saniye. İlginçtir ki oje dakikalar içinde kurur biliyorsunuz ama yarım saat geçmeden gerçekten hazır olmuyor. Daha hızlı kurutmak istiyorsanız, soğuk su altında durulayın, asla güneş veya soba gibi ısı kaynaklarına maruz bırakmayın. Bunu yalnızca bir çipte hemen alacaksınız.
Kalıcı oje ile normal oje arasındaki fark
Kalıcı , tırnağın büyümesine uyum sağlayan bir tür jel oluşturur ve çok fazla esnekliğe sahip olduğu için onu kaplamaya devam eder, böylece boyasız bir kısım olduğunu fark etmezsiniz.
Bunun için kullanılan yeni cila sayesinde tırnağın ucu her zaman boyalı beyaz mat kalır ve boyasız kalan kısım ne olursa olsun taban daha örtücü olur.

Tırnaklarınız yaklaşık 3 hafta ilk günkü gibi kalabilir.

Kalıcı ojeyi hala denemediniz mi?

Tırnaklarınızın ne kadar hızlı büyüdüğüne bağlı olarak, kalıcı manikür için birkaç haftada bir salona gitmeniz gerekebilir.

Kalıcı verniğin bir diğer önemli özelliği de salonda kesilmemesi, özel bir sıvı ile çıkarılmasıdır.
Benzer bir manikürü kendiniz yapmayı deneyebilir ve aynı zamanda bir takım avantajları olan yarı kalıcı bir vernik satın alabilirsiniz:

Normal verniğe yakın hafif doku.
LED lamba veya UV altında kurutmak mümkündür.
Zar zor fark edilen bir pigmente sahiptir ve normal ciladan çok daha uzun sürer.
Vernik uygulaması kolaydır, pul pul dökülmez, çatlamaz veya solmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir