Majida Kalıcı Oje

Kalıcı Oje nedir ve normal jel ciladan farkı nedir?

Kalıcı Oje nedir ve normal jel ciladan farkı nedir?
Tırnaklarınızı birkaç hafta boyunca mükemmel durumda tutmaya yardımcı olacak bir üründen bahsediyoruz.

Güzellik endüstrisi sürekli olarak bazı yeni formlar arıyor, benzersiz teknolojiler ve ürünler geliştiriyor ve eski tarifleri geliştiriyor. Bütün bunlar manikürle ilgili alanda olur. Nail art ustaları, tırnak plağını görsel olarak uzatmaya, daraltmaya / genişletmeye, trendleri takip etmeye yardımcı olan bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Ve teknoloji uzmanları, tırnak bakımına, onları güçlendirmeye ve manikürü daha dayanıklı hale getirmeye yardımcı olan ürünler geliştiriyor.Kalıcı oje: manikür özellikleri
Kalıcı oje uygulama hazırlığı birkaç gün önceden başlar. Eski kaplamayı, kütikülü çıkarmak, tırnak plağını işlemek (soyma yapmak) gereklidir.
Daha sonra tırnağa, tırnağı çok ince, zar zor fark edilen bir tabaka ile kaplayan renksiz özel bir jel Kalıcı Oje uygulanır. Tırnaklarınız düzgün görünecek ve en önemlisi tırnak plağı mükemmel görünümünü birkaç hafta koruyacaktır.
Gerçek şu ki, kalıcı Kalıcı Oje talaşlara ve çizilmelere karşı daha dayanıklıdır. Bu tür vernik, bir şekilde shrink filme benzer – ultraviyole ışığın etkisi altında sertleştikten sonra, vernik tırnaklarınızla güçlü bir bağ oluşturur. Kalıcı Kalıcı Oje aynı zamanda yumuşak jel veya oje olarak da adlandırılır, onun yardımıyla nihayet istediğiniz uzunlukta tırnakları uzatabileceksiniz ve manikürünüz olabildiğince doğal görünecektir.

Her kadın, yeni manikürünün başkaları tarafından beğenildiği düşüncesinden hoşlanır. Ancak şimdi bu mutluluk çok uzun sürmüyor, sadece bir hafta. Ve sonra tekrar ustaya gitmelisin. Tabii ki bu durumda endişelenecek bir şey yok, istanbul’da bir manikür ustasından randevu almak kolay ama herkes her hafta kuaföre gidecek zaman bulamıyor. Bakımlı tırnakların ömrünü nasıl uzatabilirsiniz? Kalıcı manikür ile !

Kalıcı manikür nedir ve özelliği nedir?
Kalıcı makyajın aksine, böyle bir manikür bir yıl değil, sadece bir ay sürer. Ancak bu ay boyunca verniğin rengindeki matlığın kaybolması, tırnakların delaminasyonu veya kaplamanın ufalanması konusunda endişelenmenize gerek yok. Kalıcı manikür, tırnaklara özellikle dayanıklı bir kaplama uygulanmasını içeren bir prosedürdür. Böyle bir manikürün tüm avantajlarına rağmen, çoğu salon bunu sunulan hizmetler listesine dahil etmez. Yine de kalıcı manikürün popülaritesi her geçen gün artıyor ve prosedürün tüm güzelliklerini kendileri için denemeye karar veren kadınların sayısı artıyor.

Kalıcı manikür nasıl yapılır?
Kalıcı manikür yapma prosedürü, tırnaklara özel bir jel Kalıcı Oje uygulanmasını içerir. Vernik tabakasının çok ince olması nedeniyle manikür en sıradan gibi görünüyor. İlk olarak tırnak plağına ilk kat jel Kalıcı Oje sürülür, ardından tırnaklar kurutucu görevi gören özel bir lambanın altına yerleştirilmelidir. Bundan sonra usta, müşteri tarafından seçilen renkli bir verniği uygular ve özel bir aletle düzeltir. İşlem sonunda tırnaklar tekrar lambanın altına yerleştirilir. İşte bu, manikür hazır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir