Majida Kalıcı Oje

Manikür Ustalarından Tırnak Boyamanın Sırları

Kırmızı oje Çok az kız mükemmel oje için tüm kuralları bilmekle övünebilir. Ancak bu makaleyi okuduktan sonra, tırnak sanatı dünyasında artık sır olmadığını güvenle söyleyebilirsiniz.

Tırnaklarınızı boyamadan önce oje çıkarıcı sürün veya ellerinizi sabunla yıkayın ve iyice kurulayın. Daha küçük tabaklarda madde daha uzun süre dayanır, yayılmaz ve köpürmez.

Şeffaf kaplamanın ilk katını uygulayın – renkli veya şeffaf taban. Bu, yemeğin yüzeyini pürüzsüzleştirerek daha iyi yapışmasını ve ona vitamin getirmesini sağlar.

Tırnaklar için ton ve doygunluktan bağımsız olarak iki kat renkli vernik önerir. Bu iki katman, gerçek bir gölgenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Aynı zamanda hatasız düz olacaktır.Tırnaklara ikinci kat şeffaf kattan sonra uygulanabilir. Sonuç olarak, plakalar parlayacak ve vernik daha uzun süre dayanacaktır.

Daha uzun kuru tırnaklar için kurutma sürecini hızlandırmak için onları soğuk suya batırabilir veya özel bir USB kurutucu satın alabilirsiniz.

Cila kuruduktan sonra bir kürdan alın (kibrit veya pamuklu çubuk işe yaramaz), kenarına biraz pamuk sarın, sıvıya batırın ve cilayı kenarlardan çıkarın. Kürdan ile uğraşmak istemiyorsanız, satışta manikür hatalarını düzeltmeye de yardımcı olan kalem benzeri özel bir araç bulabilirsiniz.

Oje uzun tırnaklara kolayca sürülür. Tüm tonlar, uzun ve orta paletler için uygundur.

Şişeyi avuç içinde ısıtın ve kullanmadan önce iyice çalkalayın. Aslında verniğin kurumasına izin vermeyen madde yüzeydedir ve şişe çalkalanarak karıştırılabilir. Sıcak cila ayrıca ellerinize daha eşit ve hassas bir şekilde uygulanacaktır.

Mor Oje Küçük parmağınızla boyamaya başlayın. Kalemi, avucunuz aşağı bakacak ve parmaklarınız masanın kenarına rahatça gelecek şekilde masanın kenarına yerleştirin. Solak değilseniz, o zaman elbette ışık sola düşmelidir.

Fırçayı tamamen verniğe daldırın. Fırça verniğinin ana kısmı ile şişenin kenarını temizleyin. Bu tarafı boyayın ve sabitleyin.

Görseli üç parçaya ayırır. Ve fırçayı kumaşa getirmek için kütikülün bir kısmını sürükleyin. Hızlı, emin vuruşlar kullanarak, fırçayı tırnağın orta ucuna kadar süpürün ve kenarın çevresine birkaç darbe uygulayın. Malzeme yeterli değilse, fırça şişeye geri daldırılabilir. Fazla olduğu ortaya çıkarsa, fazlalığı gidermek için fırçaya bir geçiş yapın.

Bir sonraki kat ancak birinci kat kuruduktan sonra uygulanmalıdır. Aksi takdirde tırnaklar daha uzun süre kurur.

İki kat renkli vernikten sonra bir kurutucu veya fiksatif uygulayın.

Kısa tırnaklar için manikür daha karmaşık olabilir. Sıvı vernik kullanın. Kalın oje, uzun tırnaklara eşit olarak uygulanır, ancak kısa tırnakların dış tabakasını neredeyse kesin olarak lekeleyecektir.

Son zamanlarda tırnak sanatında açık bir trend var: kısa plakaları parlak renklerle boyamak. Ancak bu durumda manikürün çok düzgün olması gerektiğini unutmayın.

Kısa tırnakları boyarken biraz cila çıkarın.

‘ün hafif cilasız kenarı, kısa tırnaklara uzunluk ve zarafet katacaktır.

Verniği uygulamamak için ciltten bir milimetre önce kesilmesi önerilmez. Cildinizde hala lekeler varsa ancak nazikçe temizleyemiyorsanız, daha büyük lekeleri çıkarın. Bulaşıklar kapatılıp kurutulduktan sonra ellerinizi yıkayabilirsiniz ve lekelerin bir kısmı kendiliğinden kaybolacaktır. Manikür, pedikür, çıkmayan kalıcı oje, birinci sınıf profesyonel salon malzemeleri satın al. Online alışveriş sitesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir