Majida Kalıcı Oje

Sıfırdan manikür yapmayı nasıl öğrenebilirim?

EVDE KENDİ TIRNAK SANATINIZI YAPMANIN 15 ÇOK KOLAY YOLU

Kendi manikürünüzü sıfırdan yapmayı öğrenmek ister misiniz? Güzellik salonunda büyük meblağlar ödemeden kendinize ve arkadaşlarınıza kolayca manikür yaptırmayı hayal ediyor musunuz? Size evde manikürü nasıl hızlı bir şekilde öğreneceğinizi öğretir, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde manikür yapmanızı ve manikürcü olmanızı sağlar.

Bakımlı tırnaklar, bakımlı bir kızın görünümünün önemli bir parçasıdır, bu nedenle jel oje bu kadar uzun süredir moda olmuştur. Ancak mükemmel gölgeyi elde etmek için kızların testi geçmesi gerekir: ustadan randevu almak, tüm işi bırakmak, salona gitmek veya oraya gitmek ve işin bitmesini beklemek. Kendi manikürünüzü yapmak daha kolay ve daha ucuzdur. Sıfırdan manikür yapmayı öğrenmekte zorlanıyor musunuz? Biz tam tersini deneyeceğiz.

Jel cilanın geleneksel ojeden daha popüler olmasını sağlayan önemli avantajı vardır. Buz cilası dayanıklıdır ; iki haftadan bir aya kadar sürer ve sahibini memnun eder. Jel cilanın dayanıklılığı, manikürün rengini korumasını, tırnakları yıpratmamasını, çizmemesini ve tırnakların daha hızlı kırılmasına ve uzamasına neden olmamasını sağlar. Çok çeşitli jel cilalar, tırnaklarınıza zarar vermeyecek ancak onları güçlendirecek bir kaplama seçmenize olanak tanır. Renk paletleri ve tasarımları yelpazesi çok büyük. Farklı renk, desen ve desen kombinasyonları oluşturabilirsiniz, “yenilik” sevenler için kullanışlıdır. Yalnızca güvenilir markaların yüksek kaliteli jel cilalarını seçin, aksi takdirde tırnak plağı zarar görebilir. Jel cila ile manikür yapmayı kendiniz nasıl öğrenebilirsiniz?

Tırnak sanatını öğrenmenin kolay olduğuna söz veriyoruz.Şimdi size evde nail art yapmayı anlatacağız. Jel oje iki adıma ayrılır: önce basit bir manikür ve ardından jel cilayı tırnaklara uygulamak.

Düzgün bir manikür için ihtiyacınız olacak: keskin tırnak makası, turuncu cımbız, kütikül bandı ve istenen renkte jel cila. Bu aletlerin bazıları, kütikülleri hızlı ve kolay bir şekilde çıkarmanızı sağlayan tırnak makineleriyle değiştirilebilir.

Sıfırdan ev manikürü için adım adım talimatlar: 10 kolay adım Bir törpü ile mükemmel tırnak şeklini oluşturun. Bu resimde yapabileceğiniz farklı tırnak şekli seçenekleri gösterilmektedir. Cildi itmek ve kaldırmak için turuncu çubuğu kullanın, ardından makas veya cımbızla dikkatlice çıkarın. Tırnaklarınızı iyi bir yağ giderici ile çıkarın. Bunun için alkol kullanmayın.Bu tırnak plağını kurutur ve ona zarar verebilirsiniz.Tırnaklarınızı şeffaf bir tabanla kaplayın, ardından 30 saniye boyunca bir lambayla kurutun. Normal oje sürer gibi renkli jel cila uygulayın. Parlatılmış jel, lambada yaklaşık bir dakika kurutulmalıdır. Daha doygun bir renk için, ikinci bir renkli jel cila tabakası uygulayabilir ve sertleşmesi için UV ışığı altında kurumaya bırakabilirsiniz. Tırnaklarınıza bir şeyler çizmek, sürgüleri (çeşitli tırnak çıkartmaları) yapıştırmak veya tırnaklarınızı alışılmadık pullarla süslemek istiyorsanız, özel alet ve malzemelere ihtiyacınız var. Hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, teknik aynıdır: tasarımı tırnaklarınıza çizin ve 30 saniye boyunca bir lamba altında kurumaya bırakın. Sonucu bir üst katmanla düzeltin.Tırnağın yan çatlaklarını kalıcı oje “mühürleyin” ve lambanın altında kurutun. Gerekirse tırnaklarınızı törpüleyin. Tırnaklarınızı ve ayak parmaklarınızı hafif bir yağ veya kremle bakım yapın. Muhteşem manikürünüz hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir