Majida Kalıcı Oje

Ters Ay Manikürü Ters Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

Ters Ay Manikürü için İpuçları Ay fazı manikürü her zaman popüler bir tırnak dekorasyonu olmuştur.Uygulaması kolaydır ve her zaman şıktır. Bu, klasikleri seven ve kıyafet kurallarına uymak zorunda olan ancak aynı zamanda tek renkli ojeyi bir şekilde çeşitlendirmek isteyenler için başarılı bir çözüm.

Ters ay manikürü, popüler ay manikürünün bir alt türüdür, ancak tırnak plakası deliğinin çevresinde tekrarlamak yerine, tırnağın kendi çevresinde tekrar eder. Bu durumun avantajı, tırnak plağının görsel olarak uzamasıdır, bu da tırnakların daha zarif görünmesini sağlar.

Ay Manikür veya Ters Fransız

Bu manikürü elde etmek için sadece iki kat kalıcı oje yeterlidir. kalıcı oje renk kombinasyonları hakkında konuşursak, en popüler çözümler tırnakların kenarlarındaki metalik altın veya gümüş şeritlerdir (baz kaplama) ve parlaklığın hassas bir parlaklık ile herhangi bir varyasyonudur.Klasik beyaz, bordür olarak da uygundur. Ancak oje rengindeki diğer farklılıklar da göz ardı edilmemiştir. En önemlisi, eğer kalıcı oje koyu ise, alt kısım parlak olmadan kapatılabilir ve üst kısım açık renklidir.

1. İlk seçenek elle çizmektir. Bunu yapmak gerçekçidir.Tırnaklarınızı iki kat baz kat ile kaplayın. Verniğin kurumasını bekliyiniz.

Tırnak üzerine ikinci bir şeffaf renk tabakası üzerine uygulayarak kütikülü ve yan sargıları çıkardık. Aynı zamanda, kabuğun girintisi yan silindirlerinkinden 2 kat daha büyük olmalıdır (her iki tarafta oldukları için tırnaklara aynı girintiyi verecekler ve tüm tasarım uyumlu görünecektir).

Tamamen kuruduktan sonra şeffaf bir fiksatif uygulayın. Yüzeyi pürüzsüzleştirecek ve parlak hale getirecektir.

Serbest bir sınırın sonunda girintiyi sıfırlamak veya paralel bir çizgi oluşturmak mümkündür.

Nasıl doğru şekilde boyanacağı konusunda hala şüpheleriniz varsa, cevap basit: Aslında, başka bir oje ile aynı prosedürü, kütikülün yakınında normal oje ile tekrarlayabilirsiniz. Önemli olan iyi bir fırçaya sahip olmak ve mümkün olduğunca az gereksiz hareket yapmaktır. Tek tip bir renk elde etmek için iki kat yapmak daha iyidir.

2.Yapıştırmalı kalıp şeritleri kullanılarak ikinci uygulama yapılır. İşte bazı nüanslar:Yapışkan bant kalıcı ojele birlikte çıkarılabileceğinden, ilk kat kalıcı oje tamamen kuruyana kadar beklemeniz gerekir.

Tırnak bandı, oluk için tasarlanmıştır ve yan çentiklemenin yine de manuel olarak yapılması gerekir.

Şeritler standart bir şekilde yapılır, bu nedenle kütikülün yakınında tırnağın şeklini her zaman yeniden üretmezler. Bazen bireysel tırnaklar uymaz.

Ters ay nail art da ters fransız denir, tırnaklara yapılan şey gülen surat değil ay şeklidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir