Majida Kalıcı Oje

Tırnak Uzatma Nasıl Yapılır? Proztez ile Aynı Mıdır?

Her kadın güzel tırnaklarla doğmaz ama zamanımızda güzelliğe ulaşmak çok basit. Tırnak uzatma, doğal tırnakların kırılganlığını ve çirkinliğini ele almanızı sağlar. Çeşitli teknikler kızlar ve kadınlar arasında çok popülerdir. Uzun ince tırnaklar, sonuçlar için ucuzdur ve onları seveceğinizden eminiz.

Bu işlemin popülaritesi, birçok salonda uygulanan ucuz bir işlem olmasından kaynaklanmaktadır. Genişletme kartları ciddi bakım gerektirmez, bu da maliyetleri düşürmenizi ve bakım süresinden tasarruf etmenizi sağlar. Yüzlerce güzellik salonu güzel tırnak uzatma sunuyor, bu nedenle herhangi bir yere kayıt olmanıza ve doğru tırnak salonunu aramanıza gerek yok. Profesyoneller çoğunlukla fiziksel güzellikleri etrafında dönerler. Doğal tırnakları donuk görünür ve kız arkadaşlarını etkilemez. Öte yandan, dikdörtgen paneller güzel, parlak, iyi şekillendirilmiş ve dokunuşa hoş geliyor. Tırnaklar için uzatma manikürü

, tahtanın yüzeyine mükemmel bir şekilde uyduğu için mükemmeldir, bu nedenle manikür sahibine pek çok olumlu duygu getirir ve uzun süre dayanır. Görüntüyü değiştirmenize veya daha anlamlı hale getirmenize olanak tanırlar. Tırnak uzatma çok pahalı değildir, ancak herhangi bir moda tutkununun stiline son dokunuşu yapmanızı sağlar. Tırnak uzantıları ucuzdur, ancak faydaları satın alma fiyatıyla karşılaştırılamaz.

Tırnak uzatma her biri kendine özgü bir şekilde ve farklı donanımlar gerektiren birçok farklı teknolojiyi içerir. Farklı tekniklerle ucuz tırnak uzatma, asıl fark, uzatılmış plakaların bakımı ve görünümüdür. Şimdi en popüler ve mevcut teknolojileri daha ayrıntılı olarak açıklayacağız.

Akrilik uzantılar, birçok avantajı ve bazı dezavantajları olduğu için en popüler olanıdır. Akrilik, genleşme sırasında özel bir sıvı ile karıştırılan özel bir toz maddedir. Doğru görünümü elde etmek için doğal tırnaklara uygulanan, şekillendirilen, parlatılan ve parlatılan koyu bir karışım oluşturmak için sıvı akrilik ile karıştırılır. Akrilik germe tekniği ucuzdur ancak birçok inceliği olduğu için yüksek nitelikli bir uzman gerektirir. Akrilik levhalar, yüksek dirençleri ve esneklikleri nedeniyle çok popülerdir. Akrilik tırnaklar doğal tırnak hastalıklarını önleyebilir. Parmağınızı özel bir sıvıya batırmanız yeterli olduğundan ve uç kolayca kaydığından çıkarma tekniği de ucuz ve kolaydır. Bu teknikle benzersiz ve ilginç yemekler yaratmak için doğaçlama yapabilirsiniz.

Diğer bir popüler yöntem de dondurmaktır. Tırnak uzatma teknolojisi ucuz ve kolaydır, bu nedenle her kız ve kadın kolayca güzel tırnaklara sahip olabilir. Bu teknik çok basittir çünkü herhangi bir bilgi gerektirmez ve birçok salonda birçok uzman tarafından kullanılabilir. Jel tırnak uzatma şu şekilde yapılır: ultraviyole ışınlarının etkisi altında, uzmans her doğal tırnağa jeli bir fırça ile eşit şekilde uygular, jel sertleşir ve uzun ve olgun tırnaklar oluşturur. Daha sonra jel plakaya doğru şekil verilir ve cilalanır veya daha iyi bir yüzey için başka bir jel tabakası uygulanır. Uzatma jel tırnakları iyi bir dayanıklılığa, iyi esnekliğe sahiptir ve gerçekten hoş ve güzel görünür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir