Majida Kalıcı Oje

Tırnakları Yapay Elmaslar ve Değerli Taşlarla Nasıl Süsleriz?

Kadınların kalemleri her zaman göze çarpar ve bıraktıkları izlenim çok önemlidir. İyi düşünülmüş bir görünüm bile (kıyafetler, ayakkabılar, makyaj, saç modeli ve aksesuarlar) o tarza uygun bir manikür olmadan tamamlanmış sayılmaz. Her kadının kendi tırnak tasarımı tercihleri ​​vardır, ancak bu, yeni bir görünüm denememeniz gerektiği anlamına gelmez. Deneyimli ustalar , mükemmel seçeneği seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacak ve yalnızca moda trendlerini önermekle kalmayacak, aynı zamanda tüm tasarım öğelerini ve renkleri isteklerinize göre seçerek zarif ve simetrik bir çerçeveyi koruyacaktır.

Modern Nail Art bir sanat eseridir. Tırnaklara, yapay elmaslıların daha parlak olduğu çeşitli desenler ve genel görüntüler uygulanır. Ama elbette, her şey ölçülü. Bu yüzden zaten düşük dereceli dekorasyonlara aldanmamalısınız.

Rhinestones(yapay elmas), değerli taşları taklit etmek için tasarlanmıştır. Uzun zamandır takı ve moda tasarımında kullanılıyordu ve şimdi makyaj ve tırnaklarda kullanılıyor. Tırnaklardaki yapay elmaslar farklı renk ve boyutlarda olabilir. Bazı taşlar berraktır ve elmas gibi görünür,

diğerleri gökkuşağının tüm renkleriyle parıldar ve aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok düz renk vardır.

Basit yapay elmas tırnak tasarımları, özellikle küçük ve düz olanlar bağımsız olarak yapılabilir. Bu amaçla seçilen rhinestones henüz kurumamış ve sıkılmamış verniğe ıslak kürdan veya cımbızla aktarılır. Yukarıdan bakıldığında, kompozisyon özel ankrajlar veya daha karmaşık tasarımlı bağlantı elemanları ile kaplanmıştır. Büyük rhinestones en iyi şekilde özel yapıştırıcı, jeller veya akriliklerle yapışır ve ayrıca jeller, akrilikler veya fiksatiflerle yerinde tutulabilir.

Aynı prensip kullanılarak tırnaklara kolayca aktarılabilen yapay elmaslar ve diğer tırnak tasarım öğeleriyle hazır modeller olan ev yapımı tırnak sanatında da çeşitli bağlantılar kullanılır.

Ama tamamen alışılmadık ve kaliteli bir şey yaratmak istiyorsanız, o zaman elbette profesyonellerin yardımı olmadan yapamazsınız. Herhangi bir tasarımın yaratılmasındaki kusursuz tat ve deneyim, uzmanlarımızın en talepkar müşteri hakkında herhangi bir fikri gerçekleştirmesine izin verecektir. Ayrıca manikür, tarzın (kıyafet, takı) devamı olmalı ve uygulandığı olayın önemini yansıtmalıdır. Tırnaklardaki yapay elmaslar incelik ve lüks katar, ancak bu seçenek günlük manikür olarak önerilmez.

Yapay elmaslar ile tırnak sanatı tasarımları büyük ölçüde değişebilir. Bazen büyük bir taşa ve parlak bir desene sahip bir tırnak, karşı konulmaz olacak ve başkalarının dikkatini çekecek kadar öne çıkıyor. Bazen küçük yapay elmaslar kullanılır ve bunlar dağılabilir veya desenler halinde dokunabilir. Mütevazı ve çekici olmayan tasarım, herhangi bir tırnağı bu şekilde dekore etmenize izin verir veya en az bir tane ile doymuş bir başkasını bırakmak daha iyidir.

Uyum, tırnakları parlaklık ve hacimle aşırı yüklememek için dikkatlice kontrol edilmelidir. Sonuçta, ihlaller size utanç verici görünebilir. Bunu yapmak için, şeffaf taşların herhangi bir oje rengiyle kombine edilebileceğini, renkli taşların ise arka planla kontrast oluşturması veya görüntüdeki herhangi bir rengi tamamlaması gerektiğini unutmayın. Evet, dekoratif unsurlarla aşırıya kaçmamalısınız: rhinestones kendi başlarına harika görünecek ve diğer olası süslemeler tarafından ağırlaştırılmayacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir